Sign in to follow this  
Otegeu

Otege - Lider National Guard

Recommended Posts

Nume real : Ma numesc Andrei.
Varsta reala : Am varsta de 17 ani.
Domiciliu(Localitatea) :  Locuiesc in Judetul Giurgiu.
Descrie-te in cateva cuvinte :  
Nick in Joc :  Otege.
Nick pe Forum :Otegeu.
Date de contact ( discord/facebook ) :  Discord: otg#7222.
Factiuni in care ai fost membru pe acest server si ce rank :  Pe acest server nu am mai fost in factiuni.
De cat timp te joci San Andreas MP pe serverul FUN4PLAY :  Joc de ieri pe acest server, de cand mi-am invitat sa joaca alaturi de mine un prieten pe nume LilMayo.
In ce interval orar joci San Andreas MP :  Joc SA:MP zilnic vreo 6-7 ore.
Care sunt zilele in care joci San Andreas MP :  Joc SA:MP zilnic.
De ce joci San Andreas MP pe serverul FUN4PLAY :  Joc si voi continua sa joc datorita sistemelor unice si mapping-ului foarte interesant facut.
Numele factiunii pentru care faci cererea de leader :  National Guard (NG).
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru aceasta factiune:  Voi face alegerile si schimbarile doar atunci cand voi avea functia, nu imi place sa fac alegeri gresite.
Esti de acord cu regulile factiunii? Bineinteles.
Daca nu , ce ai schimba :   Nu as schimba nimic, sunt total de acord cu totul.
Ce experienta ai ca leader? Am mai fost lider pe servere mai mari dar mi-e dor sa imi dedic timp unui server la inceput cu potential.
Ai mai avut aceasta functie in alta parte? Da, am mai avut de mai multe ori.
daca da, pe ce perioada si ce server? (detaliaza) :  Pai am fost chiar cel mai recent in urma cu 2 luni pe B-Hood lider la School Instructors.
Motivele pentru care faci aceasta cerere de leader : Doresc sa fiu lider pe acest server ca sa ma tina activ datorita responsabilitatii pe care mi-o asum si mi-o pun in spate.
(De ce iti doresti leader)    Doresc sa fiu lider deoarece imi place sa am un grad superior datorita caracterului meu dur si muncitor.
Daca esti ales leader ce vei aduce nou factiunii? : Voi aduce membrii noi in primul rand, voi face National Guard cea mai respectata factiune de pe server aducand o imagine pozitiva fata de Staff si fata de ceilalti playeri.